نیکا نیوز

جدیدترین اخبار ایران و جهان

جدیدترین اخبار ایران و جهان

امروز:سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

جزئیاتی از دستگیری عاملان تبلیغ داعش در ایران

فرمانده انتظامی ایرانشهر از دستگیری افرادی که با ایجاد وبلاگ اجتماعی اقدام به انتشار اخبار کذب و پخش تصاویر گروهک داعش می کردند، خبر داد.
آخرین جزئیات از دستگیری عاملان تبلیغ داعش نیکانیوز :  دوستعلی جلیلیان  از زاهدان با تایید این خبر اظهار داشت: با توجه به دریافت گزارشی مبنی بر اینکه افرادی با ایجاد وبلاگی ضمن اقدام به انتشار اخبار کذب و تصاویری از گروهک های تروریستی _تکفیری به همراه پرچم آنان با ایجاد جو روانی منفی باعث ناامن نشان دادن کشور شدند که این موضوع بررسی و در دستور کار ماموران پلیس فتا این انتظامی قرار گرفت.
دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر ادامه داد: با بررسی‌های تخصصی انجام گرفته توسط کارشناسان مبارزه با جرایم سایبری دو متهم مورد نظر شناسایی و به پلیس فتا احضار شدند.
این مقام مسئول تصریح کرد: متهمان مورد نظر پس از اینکه با شواهد و مستندات محکم کارآگاهان پلیس فتا مواجه شدند به بزه انتسابی خود اعتراف کردند و تجهیزات مورد استفاده آنها شامل گوشی تلفن همراه و سیم کارت، دو دستگاه کیس رایانه و یک هارد اکسترنال کشف شده و پس از تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان خاطر نشان کرد: پلیس فتا همواره با رصد دقیق هرگونه موارد غیرقانونی و خلاف مقررات در فضای مجازی اجازه هیچ گونه قانون شکنی و قانون گریزی را به متخلفان در فضای مجازی نمی‌دهد.

tttttttttttttttttted

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.