نیکا نیوز

جدیدترین اخبار ایران و جهان

جدیدترین اخبار ایران و جهان

امروز:پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

سفره احسان و نذری امام حسن مجتبی (ع) در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) بر پا شد

سفره احسان و نذری به مناسبت ۲۸ صفر سالروز رحلت حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) که از مراکز تحت پوشش موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر است ، توسط یکی از خیرین مرکز برپا شد.

به گزارش خبرنگار نیکا نیوز ،در این مراسم فرهنگی معنوی، که به همت خانواده ترکی از خیرین نام آشنای مجتمع توانبخشی امام علی (ع) برگزار شد ، حاضرین  با ذکر مصائب و مظلومیت حضرت امام حسن (ع) و الهام گرفتن از درس آزادگی و از خود گذشتگی آن حضرت و خاندانش، به سوگواری و عزاداری پرداختند.

16

اجرای برنامه های تلاوت زیارت عاشورا و دعای توسل توسط حاضرین ، مداحی و عزاداری و پخش احسانات از برنامه های جنبی این مراسم بود.

13

بنابر این گزارش ، موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر به شهروندان محترم اعلام کرد که میتوانند برای برگزاری مراسم های احسان و نذری خود از فضای موجود در مجتمع توانبخشی امام علی (ع) استفاده کنند .

14

لازم به ذکر است ، مجتمع توانبخشی امام علی(ع) محل نگهداری شبانه روزی ۳۰۰ دختر معلول ذهنی و جسمی شدید است که بیش از نیمی از آنان فاقد خانواده هستند و تمامی امور شخصی آنان توسط ۲۰۷ نفر کادر پرستاری ، پزشکی ، پیراپزشکی ، روانشناسی ، مددکاری و… انجام می پذیرد و تامین هزینه های مربوطه توسط موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر و افراد خیر تامین می گردد.

11

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.