نیکا نیوز

جدیدترین اخبار ایران و جهان

جدیدترین اخبار ایران و جهان

امروز:پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

برگزاری مراسم شب یلدا در مرکز توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی

حسین زاجکانیها مدیر عامل و رئیس هیات مدیره موسسه نیک آفرینان غدیر گفت : مراسم شب یلدا در مرکز توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی که یکی از مراکز تحت پوشش موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر است ، برگزار شد.

حسین زاجکانیها در گفتگو با خبرنگار نیکانیوز ، با اشاره به اینکه در این مرکز حدود ۱۱۰ دختر معلول ذهنی خفیف ( آموزش پذیر) در حال حاضر به صورت روزانه با استفاده رایگان به منظور ارتقا سطح توانایی اجتماعی و حرفه ای و کسب استقلال تحت آموزش قرار می گیرند ، اظهار داشت : به مناسبت پایان یافتن ماه برگریزان و فرا رسیدن فصل زمستان و شناساندن آداب و رسوم این ایام ، با حمایت خیرین اقدام به برگزاری مراسم شب یلدا و شاد کردن دل این عزیزان کردیم .

13

وی افزود: توجه مضاعف به این عزیزان که با محدودیت هایی گذران زندگی میکنند امری ضروری است.

16

بنابر این گزارش ، مراسم شب یلدا در این مرکز با اجرای آداب و رسوم مربوطه وهمچنین برنامه های شاد و مهیج با حضور مدیران ، مربیان و توانخواهان برگزار شد.

14

این نیز بگذرد …

گفتنی است ، ساغرعزیزی بازیگر توانای تاتر و سینما هم به عنوان میهمان ویژه در مراسم شب یلدا مرکز توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی حضور فعالی داشت که با حضور خود در بین این عزیزان شادی این مراسم را دو چندان کرد .

12

ساغر عزیزی در خصوص حضور خود در این مراسم ضمن اشاره به اینکه حضوراش در بین این عزیزان را افتخار خود می داند به خبرنگارما گفت : روزهایی که در خیریه ها حضور دارم احساس می کنم که بی دلیل به این دنیا پا نگذاشته ام و زمانی که دستان عزیزان را می فشارم و در آغوششان می گیرم حضور خداوند را بیشتر از پیش احساس می کنم .

11

وی افزود : همانطور که می دانید شب یلدا به  دلیل یک دقیقه بیشتر بلندترین شب سال است و به عقیده من پیام یلدا این است که این نیز بگذرد یعنی سیاه ترین و سنگین ترین شب ها هم میگذرد خوب است که به خاطر داشته باشیم که هیچ چیز در دنیا ماندگار نیست و خوشا به حال آن کسانی که از ایام خود بهترین استفاده ها را ببرند و با امید به سوی فردا گام بر دارند.

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.