نیکا نیوز

جدیدترین اخبار ایران و جهان

جدیدترین اخبار ایران و جهان

امروز:پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

موج مهربانی در اینستاگرام هنرمندان

برخی از هنرمندان، ورزشکاران و دیگر چهره های معروف پست هایی را بر روی صفحات اینستاگرام خود درمورد مهربانی کردن به بچه هایی که با محدودیت های تحمیلی شان گذران زندگی می کنند ، منتشر کردند.

به گزارش خبرنگار نیکانیوز ، این پست ها مربوط به دختران معلولی است که در مراکز تحت پوشش موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر نگهداری می شوند.

موسسه نیک آفرینان غدیر مسئولیت نگهداری حدود ۴۱۰ دختر معلول ذهنی و جسمی که بیش از نیمی از آنان فاقد خانواده هستند را دارد .

برخی تصاویر پست های هنرمندان به شرح زیر است:

امیر مهدی ژوله با انتشار یک کلیپ در خصوص دختران معلول مرکز توانبخشی شبانه روزی امام علی (ع) که یکی از موسسات تحت پوشش موسسه نیک آفرینان غدیر است شماره کارت این موسسه را منتشر کرد و کمک کردن به این عزیزان را فرصتی دانست که خداوند بر سر راهمان قرار داده .

همین طور ساغر عزیزی در اینستاگرام اش علاوه بر انتشار کلیپ مربوط به موسسه نیک آفرینان غدیر ، عکسی را که مربوط به شرکت ایشان در مراسم شب یلدا در مرکز توانبخشی و حرفه آموزی دکتر شریعتی دیگر مرکز تحت پوشش موسسه نیک آفرینان غدیر است ، را منتشر کرده است .

در بین پست های شبنم قلی خانی هم عکسی از یکی از بخش های نگهداری دختران معلول مرکز توانبخشی شبانه روزی امام علی (ع) دیده می شود .

بنا بر این گزارش ، هنرمندان دیگری از جمله کامبیز دیرباز ، امید جهان ، امید زندگانی و … هم در صفحات اینستاگرام شان به معرفی موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر پرداخته بودند ، امید است این موج مهربانی در بین پست های دیگر هنرمندان ، ورزشکاران و چهره های معروف دست به دست شود تا خیرین بیشتری با این مراکز  آشنا شوند و بتوانیم به این دختران معلول کمک کنیم تا در شرایط بهتری به زندگی خود ادامه دهند .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.